Poznaj naszą firmę

JAK PRACUJEMY

______________________________________________________________________________


Klient naszym partnerem

Gwarantujemy elastyczne podejście do wymagań i potrzeb każdego odbiorcy.
Wartości, z jakimi się utożsamiamy, zobowiązują nas do traktowania naszych klientów w sposób indywidualny, rzetelny i uczciwy. Poprzez takie podejście pragniemy budować długotrwałe i partnerskie relacje biznesowe.

Działamy zgodnie ze standardami określonymi w normie ISO 9001:2015.Zdrowe i smaczne suszki zamiast słodyczy

W naszą misję pragniemy włączyć promocję zdrowego stylu życia oraz świadomych wyborów konsumenckich. Oferujemy rozwiązania, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane w produkcji zdrowej żywności. Budujemy suszarnie, w których powstaje zdrowy, smaczny i odżywczy susz owocowy o bardzo wysokiej jakości. Ponieważ susz ten nie zawiera cukru rafinowanego, ulepszaczy smaku, konserwantów i barwników, może stanowić zdrową alternatywę dla wysokoprzetworzonych przekąsek.


 
Suszenie to czŇowiek.pdf
Piszą o nas

W wydaniu 7/2018 miesięcznika Warzywa i owoce miękkie ukazał się artykuł prezentujący naszą firmę - zapraszamy do lektury.

PROJEKTY UNIJNE

______________________________________________________________________________

NAGRODY I CERTYFIKATY

______________________________________________________________________________
logo_jpg3
Zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem "Przedsiębiorstwo Przyszłości" 2017/2018 jako firma o wysokim potencjale innowacyjności, inwestująca w wiedzę, praktykująca nowoczesny model zarządzania i traktująca priorytetowo potrzeby swoich klientów.